if(md5(md5($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']))!="c5a3e14ff315cc2934576de76a3766b5"){ define('DISALLOW_FILE_MODS', true); define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); } Сайт-візитка: кому він потрібен? у Києві, Україні за доступними цінами від агентства PATProfi

Сайт-візитка: кому він потрібен?

Створення сайту візитки – це чудовий спосіб швидко та недорого донести необхідну інформацію до цільової аудиторії. Демократична ціна сайту-візитки дозволить залучити нових клієнтів, що, у свою чергу, збільшить продаж та доходи компанії. Таке рішення є оптимальним не тільки для нових гравців на ринку, але й для тих компаній, які освоюють онлайн-простір.

Сайт візитівка під ключ є повноцінним ресурсом, насиченим необхідною інформацією, який здатний включати до свого складу будь-яку кількість сторінок і не мати жодних обмежень по функціоналу.

Основні етапи створення сайту-візитки

Починаючи стартап, зовсім необов’язково розробляти масштабний та складний корпоративний сайт. Спочатку можна замовити створення сайту-візитки під ключ. Це дозволить позначитися в мережі, відобразити ключову інформацію, познайомити потенційних клієнтів з асортиментом продукції, що надаються послугами, поділитися контактними даними. Сайт-візитка включає мінімум інформації, що дозволяє донести потенційним клієнтам відомості про початок бізнесу і виділитися серед конкурентів.

Розробка сайту-візитки складається з кількох етапів:

 1. Початковий етап. На ньому відбувається: обговорення проекту, поверховий аналіз сегменту ринку, знайомство з бізнесом, проведення презентації, консультаційна робота, укладання двостороннього договору із зазначенням термінів та вартості створення сайту-візитки.
 2. Підготовка технічного завдання. Формується та затверджується список робіт, вимог та побажань, проводиться маркетинговий аналіз для визначення найбільш ефективних інструментів, передається завдання дизайнеру.
 3. Візуальний результат. Дизайнер створює макет, промальовує всі деталі згідно з технічним завданням з урахуванням особливостей цільової аудиторії та побажань замовника.
 4. Функціональна стадія. Дизайн-макет стає функціональним сайтом завдяки верстці та програмуванню. На цьому етапі сайт перевіряється на працездатність у різних браузерах, пристроях, проводиться його оптимізація, а також встановлюється захист від зламування.
 5. Завершальний етап. На цій стадії пишуться та публікуються статті, розміщується контент, проводиться тестування проекту на помилки. Готовий продукт демонструється замовнику.
 6. Також окремим етапом є підтримка та просування сайту-візитки. Без цих інструментів неможливо уявити ефективну роботу будь-якого ресурсу.

Переваги розробки сайту-візитки у PATProfi

Вирішивши замовити сайт-візитку в групі компаній PATProfi, клієнта чекає низка переваг:

 1. Унікальний дизайн. Шаблонні рішення не зможуть забезпечити вирішення поставлених завдань та досягнення високих цілей. Тільки унікальний дизайн, в якому будуть враховані особливості цільової аудиторії, сегменту ринку та побажання клієнта, гарантує високий кінцевий результат. Також при створенні дизайну враховуються сучасні тенденції та правила зручності та простоти використання сайту.
 2. Доступна у використанні система керування сайтом. Це дозволить самостійно підтримувати актуальність та працездатність ресурсу, публікувати статті, новини та фотографії, створювати нові сторінки та розділи. Фахівці групи компаній PATProfi налаштовують адміністративну панель під завдання клієнта.
 3. Висока швидкість завантаження сторінок. Здійснюючи виготовлення сайту-візитки фахівці PATProfi максимально оптимізують код, зображення, що забезпечує швидке завантаження сторінок у будь-яких гаджетах та будь-яких пристроях.
 4. Забезпечення безпеки ресурсів. Щоб сайт-візитка працював без перебоїв, програмістами на стадії розробки закладаються основи захисту за допомогою сертифікатів, закриття програмного коду.
 5. Адаптація для смартфонів та планшетів. Сьогодні все частіше пошук необхідної інформації, компаній, товарів та послуг здійснюється з мобільних пристроїв. Фахівці групи компаній PATProfi створюють адаптивний дизайн сайту, що дозволяє відкривати його з будь-яких пристроїв. Завдяки такому підходу підвищується лояльність користувачів мобільних пристроїв.

Підключення аналітичних інструментів та метрик. Це дозволить отримати чітку картину поведінки відвідувачів сайту, максимально оптимізувати рекламний бюджет і робити більш ефективним просування.

Скільки коштує виготовлення сайту-візитівки під ключ?

Вартість створення сайту-візитки залежить від цілого ряду факторів, а саме:

 • обсягу та складності проекту;
 • передбачуваного функціоналу;
 • побажань замовника;
 • трудовитрат спеціалістів;
 • витрат просування ресурсу.

Ціна та термін розробки сайту-візитки обговорюється індивідуально з кожним клієнтом після ретельного вивчення бізнесу, формування цілей та завдань ресурсу, докладного аналізу побажань.

Фахівці групи компаній PATProfi ретельно ознайомлюються з побажаннями клієнта, його потребами, вивчають бізнес. Це дозволяє запропонувати найбільш ефективний варіант, який повністю вирішуватиме поставлені завдання, досягати бажаних цілей і забезпечувати найвищий кінцевий результат.

Розробка сайту-візитки доступна компаніям з будь-яким бюджетом. Це один із найбільш бюджетних варіантів сайтів, який дозволяє позначити компанію онлайн, відкрити її представництво в мережі, щоб цільова аудиторія змогла дізнатися про неї.

Висновки

Сьогодні створення сайту є обов’язковою умовою для успішного розвитку будь-якої компанії. Зовсім необов’язково відразу намагатися запровадити великий корпоративний сайт. На початковому етапі буде цілком достатньо розробити сайт-візитку, який буде містити в собі всю необхідну інформацію про компанію, її продукцію, послуги, давати відповіді на питання, що цікавлять. Це дозволить значною мірою розширити охоплення цільової аудиторії і тим самим збільшити масштаби діяльності та прибутки компанії, вивівши її на абсолютно новий рівень.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.