Індивідуальний сайт

Розробка індивідуального сайту – це важливий бізнес-інструмент, який потрібний будь-якій компанії, яка працює на сучасному ринку продажу та послуг. Інноваційні технології, що використовуються групою компаній PATProfi, дають можливість здійснювати створення індивідуальних сайтів, що відрізняються зручністю, ефективністю, простотою використання.

Вони повною мірою вирішуватимуть завдання компанії в мережі, формуючи позитивний імідж бренду, залучаючи цільовий трафік та сприяючи зростанню продажів та доходів бізнесу. Без такого інструменту важко буде заявити про себе на ринку, залучити нових клієнтів та випередити конкурентів.

Кому варто задуматись про створення індивідуального сайту?

В даний час індивідуальна розробка сайту є дуже популярною та затребуваною послугою, не тільки у США та Європі, а й у країнах СНД. Такі сайти замовляють фахівці різних професій:

 • фінансові консультанти;
 • аудитори;
 • фотографи;
 • репетитори;
 • дизайнери;
 • педагоги;
 • люди творчих професій;
 • бізнес-тренери;
 • адвокати, юристи, нотаріуси;
 • ведучі свят;

Група компаній PATProfi докладає всіх зусиль для того, щоб індивідуальний сайт повністю відображав сильні сторони бренду, дозволив виділитися серед основних конкурентів. Фахівці зможуть врахувати всі нюанси та дрібниці, оскільки для досягнення поставленої мети значення має кожна деталь.

Як створюється індивідуальний сайт у PATProfi?

Вирішивши замовити індивідуальний сайт під ключ, слід знати, що ключовим фактором під час виконання робіт є дизайн. Завдяки йому можна суттєво підвищити якість сервісу онлайн, зробити його прибутковим та впізнаваним серед потенційних клієнтів.

Виготовлення індивідуального сайту у групі компаній PATProfi складається з таких етапів:

 1. Знайомство. Ознайомлення із замовником, його компанією, продукцією, аналіз конкурентів на ринку, визначення їх сильних сторін.
 2. Розробка технічного завдання. У цьому документі прописується чітка структура та функціональні можливості майбутнього сайту. Усі деталі узгоджуються та затверджуються із замовником.
 3. Розробка. На цьому етапі індивідуальне створення сайтів передбачає реалізацію основного функціоналу – підключення функціональних моделей адміністративної панелі для управління ресурсом.
 4. Адаптивна верстка. Готовий дизайн переноситься на каркас сайту.
 5. Наповнення вмістом. Пишуться та публікуються унікальні статті з урахуванням пошукової автоматизації та SEO-просування.
 6. Тестування. Перевірка працездатності ресурсу, його коректного відображення у різних браузерах та пристроях. Усі виявлені помилки та недоліки обов’язково усуваються.
 7. Розкрутка та підтримка індивідуального сайту. Це додаткова послуга, яка дозволить забезпечити надійний та ефективний онлайн-інструмент для бізнесу, що має зручне керування та налагоджений функціонал.

Скільки коштує розробка персонального сайту?

Вирішивши замовити індивідуальний сайт у PATProfi, слід знати, що вартість реалізації проекту залежить від багатьох факторів:

 • рівня підготовленості замовника – чи є ідеї щодо дизайну майбутнього ресурсу, його функціоналу, чи підготовлено технічне завдання;
 • складність проекту – створення індивідуального дизайну, колажів, сторінок, логічних блоків, кожен із яких промальовується окремо;
 • наповнення контентом – підготовка текстів, відеоматеріалів та фотографій;
 • необхідності створення додаткових модулів – стрічки новин, мовної панелі, сторінки обговорень та блогу, інших;
 • складності функціоналу майбутнього порталу – створення особистого кабінету, взаємодії між користувачами та впровадження платіжних систем;
 • обсягу тимчасових витрат, проведених робіт, необхідних для реалізації проекту.

Також підсумкова вартість створення індивідуального сайту залежить від того, чи здійснюватиметься після здачі проекту просування та підтримка ресурсу. Це дозволить підвищити якість майданчика, її впізнаваність та запам’ятовуваність.

Переваги створення індивідуального сайту у PATProfi

Щоб ресурс працював найефективніше, створення індивідуального сайту мають здійснювати кваліфіковані та досвідчені фахівці, які мають величезний досвід роботи у цій галузі. Самостійно впоратися з вирішенням аналогічних завдань навряд чи вдасться, оскільки необхідно мати певні знання і навички. Якщо виникла потреба створення індивідуального сайту, рекомендується спочатку звернутися до групи компаній PATProfi. Штат висококваліфікованих фахівців – програмістів, веб-дизайнерів, маркетологів, копірайтерів, верстальників, зможуть створити продукт, який з найкращого боку розкриватиме переваги бренду, виділятиме його на тлі решти учасників ринку.

До переваг співпраці з PATProfi можна віднести:

 • узгодження всіх стадій виконання замовлення із клієнтом;
 • створення майданчика з нуля, враховуючи побажання та вимоги замовника;
 • можливість використання унікального дизайну, запровадження додаткових модулів, які дозволять суттєво розширити функціонал ресурсу;
 • проведення тестування працездатності всіх елементів сайту, що забезпечить його безперебійну роботу та виключить будь-які непередбачені ситуації після його запуску;
 • багаторічний досвід, наявність усіх необхідних знань, навичок, комплексний підхід дозволяють реалізувати проект будь-якого ступеня складності.

Висновки

Сьогодні багато компаній бажають замовити створення індивідуального сайту. Саме він дозволить позначити бізнес у мережі, привернути до нього увагу потенційних клієнтів, сформувати позитивне враження про бренд, розповісти про компанію максимум цікавої та корисної інформації. При створенні індивідуального сайту враховуються запити та побажання конкретного замовника, особливості його сфери діяльності, вивчаються конкуренти.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.