Переваги створення інтернет-порталу

Інформаційний портал – це сайт, на якому публікуються не тільки актуальні новини, але й різна корисна інформація, яка зможе дати користувачам відповіді на запитання, що їх цікавлять. Крім того, такі ресурси дозволяють користувачам:

 • спілкуватися між собою;
 • автоматично створювати нові теми дискусій;
 • коментувати вже існуючі новини;
 • розповсюджувати публікації через соціальні мережі;
 • здійснити низку інших дій.

Через деякий час такий сайт портал може збільшитись до тисяч сторінок.

Які бувають портали?

Вирішивши замовити сайт портал, слід знати, що вони бувають різними за видами. Класифікація в них є достатньою вузькою. Існують такі портали:

 • Горизонтальні. Всі відомості розміщуються на одній сторінці, яка не має прокручування. Такі сайти не прив’язані до певної тематики.
 • Вертикальні. Це сайти, що створюються у певних нішах. Найчастіше вони спеціалізуються на певній тематиці. Вони містять посилання на форуми, чати, дошки, що містять відгуки. У них зроблено усе для того, щоб полегшити комунікації однодумців.
 • Державні. Це інформаційні ресурси, сайти, що надають послуги. Вони дають змогу оплачувати штрафи, отримувати довідки, а також публікувати новини.
 • Регіональні. Фактично це вертикальний сайт, де вся інформація стосується конкретного регіону.
 • Корпоративні. Створення сайту порталу такого типу є найцікавішим варіантом. Це можуть бути як сайти новин, так і ресурси, призначені для отримання послуг.

Фактично, розробка сайту порталу, це створення певних дверей – що дозволяє користувачам отримати доступ до інформації, що їх цікавить, або вітрини, щоб кожен міг побачити все, що йому потрібно.

Етапи розробки порталу

Вирішивши створити сайт портал, слід знати, що цей процес складається з кількох етапів:

 1. Підготовка технічного завдання. Це документ, що кладеться в основу реалізації проекту. У ньому детально прописуються всі роботи з проектів, які спочатку узгоджуються та затверджуються із замовником.
 2. Розробка дизайну. Дизайнерами промальовується структура порталу, а також створюється зрозумілий, зручний інтерфейс, що при цьому запам’ятовується користувачам.
 3. Верстка веб-сторінок. На цьому етапі створюється прототип порталу та реалізується фінішний дизайн проекту.
 4. Програмування, підключення додаткових плагінів, налаштування системи керування та тестування. На цьому етапі відбувається основна розробка-веб порталу, опрацьовується основний та додатковий функціонал, перевіряється коректність роботи сайту, вносяться необхідні функціональні правки, завершуються технічні роботи та відбувається перехід до виконання адміністративних.
 5. Наповнення вмістом. Це завершальна стадія створення порталу, де відбувається графічне і текстове оформлення сторінок. Портал набуває остаточного вигляду, такого, яким будуть бачити його користувачі.
 6. Розміщення порталу у мережі. Після того, як сайт готовий до роботи, залишається купити хостинг і завантажити на нього сайт, зареєструвати домен і запустити роботу порталу.
 7. Супровід порталу. На цьому етапі забезпечується безперебійна робота сайту, щоб він працював без будь-яких проблем.

Скільки коштує створення порталу?

Вартість розробки порталу залежить від тих же критеріїв та факторів, що й у будь-якого іншого сайту, а саме від функціональності, навантаженості та типу:

 1. Функціональність. Портал і сервіс мають істотні відмінності один від одного, хоча і можуть бути схожими за тематикою. У такому випадку немає універсальних і типових рішень – кожен проект має свої додаткові функції та особливості:
 2. Складність графіки та дизайну. Унікальний дизайн зможе виділити портал серед решти, проте він також коштує грошей.

Загальна вартість створення інтернет-порталу включає всі етапи розробки прототипів, технічну розробку, створення дизайну, тестування, оптимізацію для пошукових систем та відображення на різних пристроях.

Точну вартість розробки порталу можна визначити після вивчення заповненого брифу та технічного завдання. Щоб точно дізнатися, скільки буде коштувати розробка сайту новин, група компаній PATProfi ретельно підходить до реалізації кожного проекту. При створенні порталу беруть участь різні фахівці, які мають величезний досвід та високу кваліфікацію у цьому питанні.

Висновки

Розробка порталу – це можливість створити сайт, що містить максимально корисну та актуальну інформацію для відвідувачів. Також користувачі зможуть отримати на ньому відповіді на всі питання.

 

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.