Оптимізація контенту для лендингу

Невелика кількість тексту на посадковій сторінці створює певні складнощі для просування за широкою семантикою. Ядро стандартного лендингу не повинно перевищувати 30-40 запитів. Під час формування загальної семантики пріоритет віддають середньо- та низькочастотним запитам. Кожне слово та фраза опрацьовуються дуже ретельно. Кластеризацію доцільно проводити вручну, вдумливо формуючи найбільш релевантну групу ключів.

Формування семантики – тільки початок. Далі необхідно максимально натурально вписати її в контент і тут виникає багато складнощів.

Розповсюджена помилка, коли основний ключ намагаються вписати в оффер – заголовок лендингу. Оффер – без перебільшення найважливіший компонент односторінкового сайту. Це стержень всієї комерційної пропозиції, поглянувши на який з перших секунд повинно бути зрозуміло його основну суть. Тут не місце компромісам між інформативністю та SEO-шністю. Хороший оффер завжди максимально конкретизований, короткий та зрозумілий.

Сильний оффер – це 80% успіху і тут краще утриматись від SEO-входжень, які будуть шкодити тексту.

Заголовок Н1 з входженням основного запиту розміщують під оффером. Зазвичай на сторінці сайту допускається використання тільки одного Н1, але у випадку з лендингом можна піти на незначну хитрість – створити для пошукових роботів ілюзію багатосторінковості. Текст розбивають на логічні блоки, виділяючи кожен з них тегом <div>. Оскільки краулери будуть сканувати ці фрагменти як автоматні розділи – для кожної з частин можна прописати свій Н1.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.