Особливості створення сайтів

Розробка сайтів – це один із напрямків діяльності групи компаній PATProfi. Вона надає весь спектр послуг, пов’язаних зі створенням дизайну, інтерфейсу користувача, маркетингом і просуванням сайтів. У PATProfi можна замовити виготовлення сайту будь-якої складності – від сайтів-візиток до інтернет-магазинів та складних корпоративних сайтів.

Вибір конкретного варіанту залежить від цілей замовника та відведеного бюджету. У ряді випадків створення веб-сайтів потрібно лише для того, щоб зробити представництво компанії в Інтернеті. У такому разі можна обійтися невеликим сайтом-візиткою.

Переваги замовлення створення сайту у PATProfi

Перед тим як взятися за створення сайтів, група компаній PATProfi ретельно досліджує область ринку, в якій працює компанія замовника. Також фахівці проводять ретельний аналіз ресурсів конкурентів, економічної ефективності комерційної діяльності, цільової аудиторії, конкурентних переваг. Це дозволить на етапі розробки пропонувати цікаві та унікальні ідеї.

У такому разі послуги зі створення сайту будуть найбільш ефективними та надані на максимальному рівні, гарантуючи високий кінцевий результат. Послуги зі створення сайту під ключ передбачають проведення великої кількості робіт:

 • складання технічного завдання;
 • розробка макету майбутнього дизайну;
 • створення прототипу сайту;
 • програмування;
 • тестування;
 • верстка;
 • просування;
 • використання системи управління;
 • підготовка унікального контенту

Розробка сайтів під ключ позбавляє необхідності працювати з кількома підрядниками.

В даний час група компаній PATProfi є одним із провідних digital-агентств на ринку веб-дизайну та інтернет-реклами. Вона зможе розробити сайт будь-якої складності. Тут працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, які мають унікальний та творчий погляд на сучасні цифрові технології. Потужний та злагоджений колектив професіоналів – дизайнерів, інтернет-маркетологів, програмістів, seo-оптимізаторів, проект-менеджерів та копірайтерів дозволяє створення сайту будь-якої складності.

Етапи розробки сайту

Зазвичай створення та розробка сайтів займає до місяця. Все залежить від типу ресурсу, його дизайну, складності виготовлення та функціональності, яку необхідно реалізувати. Створення інтернет-сайту під ключ здійснюється в кілька етапів:

 1. Первинне обговорення проекту. На цій стадії обговорюються ключові моменти, визначаються цілі та аудиторія сайту.
 2. Створення фірмового стилю та дизайну. Це дозволить потенційним клієнтам ідентифікувати компанію, запам’ятати її. На цьому етапі дизайнери створюють оптимальні макети.
 3. Верстка. Після схвалення дизайну замовником верстальник робить працездатним макет, щоб сайт правильно відображався та функціонував у різних браузерах та на різних пристроях.
 4. Програмування. Воно повністю реалізує потенціал сайту, роблячи працюючими усі елементи ресурсу. Також програмістами створюється адміністративна панель, що дозволяє ефективно керувати сайтом, додавати та редагувати інформацію. При цьому зовсім необов’язково мати спеціальні знання і вміння. На цьому завершується комплексне створення веб-сайтів.
 5. Тестування. Фінальний етап, на якому перевіряється працездатність сайту та виявляються будь-які недоліки.

За бажанням замовника студія створення сайтів може взяти на себе просування та обслуговування сайту, щоб він завжди залишався функціональним та працездатним.

Чинники, що впливають на вартість розробки сайту

Запитуючи, скільки коштує створення веб сайту, слід знати, що на підсумкову суму впливають різні фактори, а саме:

 1. хостинг;
 2. доменне ім’я;
 3. дизайн – шаблонний чи унікальний;
 4. верстка;
 5. імплементація;
 6. програмування;
 7. тестування;
 8. просування;
 9. обслуговування.

Кожен з моментів впливає на те, скільки зрештою буде коштувати сайт на замовлення. Особливо у сумі підсумкових витрат відбивається розробка дизайну. Якщо використовується шаблонний дизайн, виготовлення сайту під ключ обійдеться в рази дешевше.

Такий варіант прийнятний для невеликих компаній, які тільки виходять на ринок або тестують нішу, або фірма не має великого бюджету, щоб замовити веб-сайт з унікальним дизайном. Такий варіант підійде великим компаніям, які бажають голосно заявити про себе на ринку, обійти конкурентів, зробити бренд незабутнім, підвищити лояльність цільової аудиторії.

Висновки

Сьогодні рішення замовити сайт приймає багато хто. Усі чудово знають, які перспективи Інтернет відкриває для бізнесу. В даний час все частіше люди шукають цікаву інформацію, відомості про компанії, товари та послуги за допомогою Всесвітньої мережі. Якщо компанія вирішить купити створення сайту, матиме своє представництво онлайн, це відкриє для неї величезні перспективи зростання і розвитку, дозволить збільшити показники продажів і доходів.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.