П’ять стратегічних правил для успішного е-брендингу

  1. Залучити. Не так просто привернути увагу користувача та зробити так, щоб він зайшов на Ваш сайт. Одним із найефективніших способів виявилися партнерські програми, хоча їх використовують лише 17% організацій.
  2. Зацікавити. Якщо потенційний покупець прийшов до Вас на сайт, то Вам вдалося привернути його увагу. Тепер необхідно його зацікавити та змусити залишитися на сайті. Неоціненну допомогу в цьому нададуть контент (зміст), зручність використання, проста та зрозуміла навігація сайту.
  3. Утримати. Залучення нового покупця коштує набагато дорожче, ніж утримання. Якщо Ви використовуєте персоналізацію контенту, постійно оновлюєте інформацію, це, безумовно, допоможе користувачам не забути адресу Вашого сайту.
  4. Дізнатись. Важливо знати свого покупця: що йому цікаво, де він живе, як його звуть тощо. Це дуже допоможе для виконання правила №5.
  5. Розташувати. Якщо Ви виконали всі 4 правила, то покупцеві нічого не залишиться, окрім як розповісти всім своїм друзям та знайомим про Ваш чудовий бренд і стати Вашим прихильником.
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.